ספינינג

ספינינג זוהי למעשה רכיבה ספורטיבית על אופניים בחדר כושר. אנשים רבים מבקרים בחוגי הספינינג ונהנים ממגוון רב של יתרונות בריאותיים הקשורים לספורט זה. ספינינג שונה מאוד מרכיבה על אופניים ובכמה תחומים הוא אפילו עדיף מרכיבה בחוץ. לפניכם כל היתרונות של ספינינג שישכנעו גם אתכם להירשם לחוג הספינינג הקרוב.

למה גם לכם כדאי להתחיל לעשות ספינינג?

אימון אפקטיבי – היתרון הגדול ביותר של הספינינג הוא בכך שמדובר באימון אפקטיבי מאוד ששורף הרבה מאוד קלוריות. אם אתם רוצים להוריד משקל במהירות וביעילות, ספינינג הוא ללא ספק אחת הדרכים הטובות ביותר למטרה זו.

  • שינוי דרגות עומס – באופני הספינינג יש אפשרות לעלות ולרדת ברמת הקושי של האימון על פי ההתקדמות האישית של כל אדם ואדם. תוכלו לבחור בעצמכם את רמת העומס האפקטיבית ביותר עבורכם.
  • שיפור סיבולת – זהו ספורט ששייך לקבוצת הספורט האירובי ולכן הוא גם אפקטיבי מאוד בשיפור סיבולת ויכולת לב ריאה. חשוב מאוד לעסוק בספורט שלא רק ייחטב את הגוף אלא גם יחזק אותו ואת האיברים הפנימיים שבו.

ללא עומס על מפרקים – בשונה מסוגים אחרים של ספורט, לספינינג אין כמעט השפה שלילית על המפרקים מכיוון שכל התנועות נעשות בישיבה ותוך כדי הפעלה של התנועות הטבעיות של הגוף.

  • אימון גם בחורף – אם אתם אוהבים לרכב על אופניים, לא תוכלו לעשות זאת בחורף כאשר מזג האוויר החורפי והגשום לא מאפשר זאת. ספינינג לעומת זאת, זאת התעמלות שניתן לעסוק בה לאורך כל השנה, גם בימים הסוערים ביותר.
  • אימון בטוח – בשונה מרכיבה, בספינינג אין סכנות ממשיות. מדובר באימון בחלל סגור, ללא כלי תחבורה אחרים, ללא אפשרות ליפול ולהיפצע או להיתקל בקושי כלשהו. אם מקפידים על כללי הבטיחות בספינינג, מתאמנים בהתאם להוראות מדיריך הכושר ומתאימים את רמת הקושי בצורה נכונה, הספינינג יהווה פעילות ספורטיבית בטוחה מאוד.
  • אימון בליווי מוזיקה וחברים – אימון ספינינג זהו אימון שאתם חולקים עם עוד קבוצה של אנשים, בהדרכת מדריך ובליווי מוזיקה קצבית ואנרגטית. מדובר בחוויה מהנה ביותר שתגרום לכם לרצות לחזור לאמון הבא בהקדם האפשרי.

שתף כתבה זאת